Hubnutí břicha představuje zapeklitý problém. Lidé ho často řeší nesprávně.Sdílejte tuto metodu, jako lidé před Vámi:


Podle rad z časopisu, nevhodnými cviky, nízkotučnými nebo nízkosacharidovými dietami, hladověním. Výsledkem bývá povislé, neestetické břicho. Je jedno, kde jste k nadbytečným centimetrům na břiše přišla: po porodu, po nesprávných dietách nebo příliš rychlém zhubnutí.


V dosažení plochého bříška určitě nepomohou dílčí změny v jídelníčku nebo občasné a nesprávné cvičení. Pro trvalé zdravé hubnutí a udržení změny je nutné zkombinovat několik technik „Jak na to“.

Vyvážený jídelníček je základ


Naši odborníci vám navrhnou jídelníček přímo na míru – podle vašich genetických předpokladů, metabolického typu a životních návyků. A nejen to, zároveň vás naučí, jak si ho sestavíte sama. Vysvětlíme vám nejen co a kdy jíst, ale hlavně proč to tak funguje. Snadno tak vyřešíte různé rizikové situace: oslavy, návštěvy, jídlo v práci,…

Nemá cenu jíst jako králík, obětovat svůj drahocenný čas spalování tuků a pak jen co povolíte, mít pracně shozená kila zpět. Existuje mnohem přirozenější cesta ke zdravému a štíhlému tělu. Bude vás bavit a na konci vás přátelé a rodina nebudou poznávat. Ale pojďme na to krok za krokem...

Napadlo vás někdy, proč je ZHUBNOUT tak těžké?

Odpověď je až překvapivě jednoduchá:

Hubnout nás totiž nikdo nenaučil. Naše maminky a babičky nejedly právě zdravě a pokud jsme nezdědili atletickou postavu, geny dříve nebo později začnou útočit. Kila přibývají a řešením, jak ze začaroveného kruhu ven je naučit se zhubnout.


Když se chcete učit anglicky, zapíšete se do kurzu. Když se chcete naučit nový pracovní prostup, učí vás to několik dní zkušenější kolegyně nebo projdete firemním školením. Stačilo by vám k jednomu nebo druhému přečíst si článek v časopise nebo se zeptat kamarádky, která umí anglicky stejně špatně, jako vy?


NE. Když se chcete něco naučit, jdete a učíte se od toho, kdo to už umí, má výsledky a naučil to už jiné lidí. Zapíšete se do kurzu, jdete na seminář, zeptáte se toho, kdo už je na danou věc expert.


To, že se PORADÍTE se skutečným odborníkem, Vám cestu k vysněné postavě velmi usnadní.

Petr Fořt

V čele s RNDr.Petrem Fořtem, CSc. a lékařskou radou jsme od roku 2011 vyvinuli systém Komplexní nutrniční typologie, která na základě posouzení důležitých tělesných faktorů a měření na lékařsky oveřeném přístroji Tanita dokáže přesně určit, co daný klient potřebuje, aby byl štíhlý, zdravý a plný energie.NENÍ VÁHA, JAKO VÁHA. Častým problémem při rychlých dietách je, že lidé shazují svalovou hmotu. Snížení svalové hmoty ovšem ve vašem těle způsobí to, že se snižuje i intenzita spalování tukové hmoty a velice rychle se dostavuje jo-jo efekt. Proto je při hubnutí naprosto klíčové vědět, jaká kila doopravdy hubnete.

A tak do startu zjistěte a taky se naučte už na první úvodní konzultaci, co to právě pro vás znamená. Objevte, jaké je procento tuků, svalů a vody v těle, váš metabolický věk, kolik tuku obaluje vaše orgány a jak jsou na tom minerály ve vašich kostech. To vše hraje při hubnutí roli.


Podívejte se detailně na report, který dostanete na vstupní prohlídce >>


Naše nutriční specialistky vás naučí zhubnout tak, že se u toho budete cítit příjemně, plní energie, nebudete mít noční nájezdy na ledničku ani pocity viny.


Prostě se naučíte zhubnout stejně, jako kdybyste se učili jezdit na kole. Chce to trénink a někoho, kdo to už dobře umí.

Jsem přesvědčen, že stejně jako jsme tisícům lidí už pomohli od jejich trápení díky tomu, že jsme je naučili zhubnout a dovedli je k vysněné postavě v podstatě “za ruku”, pomůže náš tým specialistů i Vám.


Vaše hubnutí nastartujeme 60ti minutovou konzultací, kde: Na speciálním přístroji Tanita zjistíme hned na začátku váš současný tělesný stav. Budete překvapení, až zjistíte detailně, jak na tom vaše tělo právě je. Nutriční specialistka vám pak na základě vašich individuálních údajů změřených na přístroji Tanita vysvětlí, na co se při vašem hubnutí máte právě vy zaměřit tak, abyste zhubli bez “žravek”, ztráty energie a jo-jo efektu. Doporučíme Vám další postup, aby hubnutí bylo co nejúčinnější a abyste vysněnou postavu získali natrvalo. DÁREK ZDARMA: Získáte detailní přehled o stavu svého těla, přesné množství tuků ve vašem těle, svalové hmoty, množství minerálů v kostech, viscerálního tuku a další data společně s radami, na co se ve svém hubnutí zaměřit.

Podívejte se, jak to bude vypadat ZDE >>


>> Už vím dost, chci se objednat na konzultaci <<

Tato 60ti minutová konzultace je pro Vás, pokud:


Už nemusíte dále trpět v těle, ve kterém se cítíte hrozně. Díky nutriční typologii jsme už pomohli mnoha tisícům lidí a teď jste na řadě Vy.

Od vysněného těla Vás dělí pochopení vlastního metabolismu a to, že rady, které dostanete na konzultaci, začnete uvádět do praxe.


Podívejte se na příběhy našich klientů a představte si, že tento pocit vítězství za pár měsíců pocítíte i Vy.


Iveta Majorová

PŘED135.90Kg PO104.90Kg
121cmV PASE 103cmV PASE

Zlatuše Hrková

PŘED76.10Kg PO72.40Kg
92cmV PASE 84cmV PASE


Nemusí to trvat roky. Už za pár měsíců Vás kolegové v práci nebudou poznávat a budou Vás obdivně plácat po rameni za tu úžasnou změnu, kterou projdete. Na dovolené s radostí oblečete plavky a hrdě se projdete po pláži.
Už se začínáte těšit? ☺


3, 2, 1... START. Pojďme na to. Kde, kdy a jak začneme s Vašim hubnutím?


KDE:
Ve Světě zdraví poblíž Vašeho bydliště. (vyberete si v objednávce na další straně)

KDY:
Co nejdříve, důležité věci se nemají odkládat :)

JAK:
Vaše hubnutí nastartujeme formou 60ti minutové konzultace s nutričním specialistou. Pro domluvení schůzky nyní klikněte dole na stránce na tlačítko OBJEDNAT KONZULTACI, vyberte si pobočku, která je pro Vás nejdostupnější a specialista z dané pobočky Vám zavolá a domluví s Vámi přesný termín Vaší návštěvy.


Svět zdraví je členem Aliance výživových poradců a poskytujeme zvýhodnění pro klienty VZP


Teď už víte, co dostanete a asi se ptáte, kolik Vás to bude stát?

Původně tato osobní hodinová konzultace s nutriční specialistkou stála 600 Kč. Pak jsem se ale rozhodl, že chci, aby tato cesta k trvalému zhubnutí byla dostupná úplně všem lidem, kteří to myslí se svým zdravím a postavou vážně.

Proto jsem cenu snížil a nyní zaplatíte za tento účinný start hubnutí pouze 200 Kč.

A to není všechno. Jsem natolik přesvědčen o tom, že pro Vás tato konzultace bude přínosná, že jsem se rozhodl Vám usnadnit rozhodování ještě více.

A to tím, že NIC NERISKUJETE!


Naši klienti už zhubli dohromady 138234.77999999999883584678 kg.

Kamila Janáčková

PŘED129.40Kg PO90.30Kg

Dagmar Rožková

PŘED81.40Kg PO67.90Kg

Otázka už tedy není jestli zhubnout jde nebo nejde. Otázkou je, KDY ZHUBNETE VY!


A tak pokud teď cítíte, že ve svém životě chcete udělat změnu, chcete mít štíhlé tělo plné zdraví a energie, cítit se radostně a svěží, chcete s úsměvem každé ráno stoupat na váhu a vidět, že kila jdou dolů a vy vypadáte každým dnem lépe a lépe, pak je teď ta správná chvíle začít a objednat se na konzultaci.

To udělejte jednoduše tak, že vyplňte do formuláře níže své údaje, vyberte pobočku, která je pro Vás nejdostupnější a následně Vám naše asistentka zavolá a domluvíte si termín.

Pak už stačí jen vybrat si vhodný termín a těšit se na den, kdy začnete svou cestu k trvalé změně a štíhlému, zdravému tělu.


ZDE SE MŮŽETE OBJEDNAT NA KONZULTACI

Poznámka:
Naši poradci pracují po celé republice.

Sám bych tolika lidem nezvládl pomoci, a tak jsme postupně vybudovali síť 55 provozoven, kde teď na Vás čeká mých 97 odborně vyškolených kolegů, nutričních specialistů.


Akční cena konzultace do dnešní půlnoci
pouze za 200 Kč místo 600 Kč

Ve formuláři vyplňte své údaje, vyberte pobočku, která je pro Vás nejdostupnější a čas, kdy je pro Vás nejvhodnější, aby Vám naše asistentka zavolala a domluvila termín.

Vyplňte zde
*
*
*
*

* pole označená hvězdičkou je nutné vyplnit
Odesláním tohoto formuláře dáváte souhlas s Podmínkami.Přeji Vám úspěšnou a snadnou cestu k vysněné postavě.

Josef Hůla
Zakladatel a majitel Svět zdraví